Home Ceník Download Kontakt

Snímače čárových kódů Datalogic \ 2D ruÄŤnĂ­ snĂ­maÄŤe

2D ruÄŤnĂ­ snĂ­maÄŤe

3/3
nemá akciGryphon GD4400 2D
Díky bohaté sadě funkcí ,řady Gryphon od Datalogic ADC představuje tento snímač zařízení pro všeobecné použití . Gryphon GM4400 2D skener kombinuje nejmodernější technologie čtení a nejvhodnější rádiové technologie s jedinečným souborem funkcí, které umožní provozovatelům maximální účinnost a snadnost použití . Díky úzkému pásmu rádiové komunikace s Datalogic STAR Cordless System , čtečky Gryphon GM4400 poskytuje zvýšenou produktivitu a flexibilitu na pracovišti . GM4400 čtečka série nabízí škálovatelné řešení od jednoduchých point - to-point aplikací point- to- multipoint zařízení s až 16 čteček připojených ke stejné základnové stanici . " Dávkovém režimu " schopnost GM4400 čtení umožňuje uložit tisíce kódů v paměti " . Tato vlastnost v kombinaci s Lithium -Ion baterii umožňuje nepřetržité skenování a neomezenou mobilitu .
nemá akciGryphon GD4400 2D BT
Ruční snímač Datalogic Gryphon I GM4400 2D BT pro všeobecné použití kombinuje nejmodernější technologie čtení a nejvhodnější BlueTooth s jedinečným souborem funkcí, které umožní provozovatelům maximální účinnost i snadné použití. Díky úzkému pásmu rádiové komunikace se systémem Datalogic STAR Cordless poskytuje čtečka zvýšenou produktivitu i flexibilitu. Snímač čte běžné 1D a 2D kódy, ale i složitější kódy, např. PDF417 či GS1 DataBar. Pro více informací kontaktujte obchodní oddělení.
nemá akciQuickScan QD2430
QuickScan QD2400 2D imager byl speciálně vytvořen pro řešení potřeb prodejců a uspokojení poptávky na trhu s vynikajícím výkonem všesměrového čtení prakticky všech 1D a 2D kódů .
3/3
© 2007 QS Data, všechna práva vyhrazena