Home Ceník Download Kontakt

Přenosné terminály \ PĹ™enosnĂ© terminály Honeywell

Přenosné terminály Honeywell

7/7
nemá akci6000 Dolphin
802.11b/g EMEA/ Bluetooth / GSM EMEA / Numeric / GPS / Camera / Laser Scanner / 256MB x 512MB / WEH 6.5 Prof. / Battery / WW English Ultralehký kapesní design: Poskytuje instinktivní zadávání dat a pohodlné ovládání jednou rukou v kompaktní formě. Odolná konstrukce: Díky krytí IP54, testovanému pro zvládnutí pádu z výšky více než 1 metr na beton, minimalizuje náklady na opravy a výměnu zařízení. Bezdrátová komunikace v reálném čase: Integrovaný GSM / GPRS mobilní telefon, WiFi, Bluetooth a GPS technologie umožňují komunikaci v reálném čase, přístup k důležitým datům a využití lokalizačních služeb, ať je pracovní činnost prováděna kdekoliv. Univerzální pro sběr dat: Přístroj je vybaven integrovaným 1D skenovacím modulem, 3MPx fotoaparátem a barevným 2,8 palcovým displejem - to vše umožňuje zautomatizovat manuální procesy. Optimalizovaná hlasová technologie: Eliminuje potřebu zaměstnanců nosit další telefonní zařízení díky funkci hlasitého odposlechu a možnosti připojení k Bluetooth headsetu během hovoru.
nemá akci6100/6500
Dolphin 6500 je lehký a všestranný mobilní PDA, který poskytuje rozšířené možnosti sběru dat a bezdrátové komunikace pro podporu aplikací v maloobchodě a lehkém průmyslovém prostředí. Více variant klávesnice-28 kláves numerických a 52 kláves alphanumerických - umožňuje lepší přizpůsobení aplikacím a potřebám uživatele. -Velký dotekový displej s vysokým rozlišením, poskytuje vysokou úroveň čitelnosti bez ohledu na osvětlení. -Integrovaná 802.11b / g technologie poskytuje v reálném čase přístup k důležitým informacím a podporuje pokročilénormy bezpečnosti bezdrátové komunikace. -Shift-PLUS? technologie - umožňuje intensivní skenování, bezdrátovou komunikaci nepřetržitě po dobu minimálně 10 hodin, zvyšuje produktivitu a zároveň výrazně prodlužuje životost baterie, čímž snižuje náklady na její výměnu. -Adaptus Imaging Technology 5.0 - čte lineární a 2D čarové kódy, zachytí digitální fotografie a umožňuje pořizování elektronických podpisů.
nemá akci7800
Dolphin 7800 Windows
nemá akci9700/9700hc Dolphin
Honeywell Dolphin 9700 je odolný digitální pomocník vybavený funkcemi pro sběr dat a komunikaci, to vše v jediném, spolehlivém a snadno použitelném zařízení. - Integrovaná vysokorychlostní bezdrátová technologie obsahuje 3.5G GSM/HSDPA a 802.11 a/b/g pro datovou a hlasovou komunikaci v reálném čase plus Bluetooth pro efektivní bezdrátové připojení k periferiím a IrDA. - Adaptus? Imaging Technology 5.0 čte lineární a 2D čarové kódy, zachytí digitální snímky a umožňuje electronické snímání podpisu, čímž umožňuje pracovníkům dělat více s jediným zařízením. -Shift-PLUS?-Řízení spotřeby energie - zajišťuje napájení bezdrátových a multimediálních aplikací nepřetržitě po dobu 8 hodin a více. - Automated assisted GPS (A-GPS) -satelitní technologie zlepšuje rychlost připojení a sledování kontinuity v oblastech se slabým signálem. - Windows? Mobile 6.5 poskytuje vylepšené dotykové uživatelské prostředí, vylepšené funkce pro prohlížení webu a podporu pro aplikace třetích stran. - Barevný fotoaparát s automatizovaným řízením programování poskytuje snadnou integraci barevných snímků a videí do aplikací.
nemá akci99EX/99GHX/99EXhc
Vynikající odolnost: Krytí -IP67 - vydrží četné pády na beton z výšky až 1,5 metru , což vede k nižším celkovým nákladům na vlastnictví a ke snížení prostojů. Shift-PLUS? Power Management: Zvyšuje produktivitu napájení bezdrátových a multimediálních aplikací v reálném čase nepřetržitě po celou směnu, je tak eliminována potřeba náhradní baterie a nabíječky. Adaptus? Imaging Technology 6.0: Umožňuje multifunkční sběr dat díky funkci rychlého skenování lineárních a 2D čárových kódů s vynikající tolerancí pohybu, stejně jako zachycení digitálního obrazu a elektronického podpisu. Rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení: Softwarově definovatelný vysílač umožňuje on-the-fly přepínání mezi GSM a CDMA sítěmi, Wi-Fi 802.11n umožňuje rychlejší a spolehlivější připojení. Optimální kombinace výkonu a použitelnosti: Zjednodušuje používání a efektivitu práce díky velkému displeji, čitelnému i ve venkovním prostředí, rozmanitým možnostem nastavení kláves, superrychlému procesoru a inteligentním senzorům. Volitelný Remote MasterMind? Software Package: Rozšiřuje mobilní pracovní možnosti. Volitelné Service Made Simple? servisního balíčku - Nabízí komplexní bezproblémovou ochranu zařízení investicí do záruky po dobu až pěti let od zakoupení.
nemá akciMarathon
Marathon Klíčové vlastnosti: - rozmanitné možnosti datových vstupů: QWERTY klávesnice, 7" dotykový displej, biometrická myš/čtečka otisků prstů, 2D imager a fotoaparát - stejný výkon jako u laptopu: Procesor Intel? Atom Z530 1,6GHz s pamětí až 2GB RAM - možnost použití kdekoliv: volitelný outdoorový displej, 802.11a/b/g/n, GPS, rozmanitené dokovací možnosti
nemá akciTecton/Tecton CS
Klíčové vlastnosti: - rychlejší sběr dat v reálném čase díky procesoru PXA320 - dostatečná flexibilita: snadno se přizpůsobí přáním konečného uživatele díky 55 nebo 32 kl. klávesnici, funkci ToughTalk nebo držáku do automobilu - dostupný rovněž v úpravě ColdStorage: s vyhřívaným displejem pro používání v teplotách až do -30°C Operační systém: Windows CE 6.0 PRO nebo Windows Mobile 6.5 Displej: 3,5" Odolnost: Krytí IP65, odolnost proti pádům z výšky 1,5 metru Konkrétní konfigurace: 802.11a/b/g / BT / 55-key alpha-numeric ANSI / Base Laser / 256MB RAM x 256MB Flash / CE 6.0 / ET
7/7
© 2007 QS Data, všechna práva vyhrazena